GENEL BİLGİLER

Karadede Otel Çeşme merkezde hizmet vermektedir. Mükemmel konumu, yenilenmiş odaları, organik kahvaltısı ile unutamayacağınız bir tatil sunmaktadır. Tesis oda kahvaltı konsepti ile çalışmaktadır. Eşsiz yöresel lezzetlerin sunulduğu açık büfe kahvaltı sabah saat 08.00 - 10.00 saatlerinde açık büfe olarak sunulmaktadır. Tesis toplam 27 adet yenilenmiş odası ile hizmet vermektedir. Odalarda çift kişilik tek yatak veya iki kişilik iki ayrı yatak bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz wi-fi, lcd tv, telefon, elektronik kasa, mini buzdolabı, wc, bano ve banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır. Tesis konum olarak Çeşme Otogar'ına 2 km, Marina ve Ayayorgi Koy'una 5 dakika, Ilıca ve Alaçatıya 10 dakika mesafededir. Otel ana cadde üzerinde konumlandığı için her yere ulaşım çok kolaydır. Minibüsler devamlı otelin önünden geçmektedir.

KONAKLAMA

Karadede Otel toplam 27 adet yenilenmiş odası ile hizmet vermektedir. Odalarda çift kişilik tek yatak veya iki kişilik iki ayrı yatak bulunmaktadır. Ayrıca ücretsiz wi-fi, lcd tv, telefon, elektronik kasa, mini buzdolabı, wc, bano ve banyo buklet malzemeleri bulunmaktadır.

YİYECEK İÇECEK BİLGİLERİ

Karadede Otel oda kahvaltı konsepti ile çalışmaktadır. Eşsiz yöresel lezzetlerin sunulduğu açık büfe kahvaltı sabah saat 08.00 - 10.00 saatlerinde açık büfe olarak sunulmaktadır.

AKTİVİTE BİLGİLERİ

Karadede Otel'in merkezi konumu itibari ile tüm çeşmeyi gezebilir tarihi ve turistlik yerleri ziyaret edebilir keyifli alışverişler yapabilir unutulmaz bir tatil yaşaya bilirsiniz.